O ZETO S.A. w Poznaniu

Znak firmowy ZETO Poznań jest obecny na rynku usług informatycznych od ponad 50 lat.


ZETO S.A. w Poznaniu jest firmą o bogatej tradycji informatycznej. Nasze przedsiębiorstwo w kilkudziesięcioletnim okresie swojej działalności na rynku usług informatycznych, aktywnie dostosowywała się do wymagań Klientów oraz aktualnych uwarunkowań rynkowych, funkcjonując od 1992 roku w formule spółki akcyjnej.

Jesteśmy gotowi do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych naszych Klientów. Dysponujemy najnowszymi technologiami IT, bazując na profesjonalnej wiedzy i wysokim potencjale usługowym, umożliwiamy naszym Klientom koncentrację wyłącznie na swojej głównej działalności, a w konsekwencji osiąganie biznesowych sukcesów. Profesjonalizm, wysokie kompetencje pracowników, stosowanie wyłącznie najnowszych rozwiązań technologicznych dają naszym Klientom gwarancję stabilności i wiarygodności naszych usług oraz pozwalają rzetelnie wywiązywać się z przyjętych zobowiązań.


Podstawową działalnością ZETO S.A. w Poznaniu jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych realizowanych przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, zdolnych obsługiwać złożone przedsięwzięcia teleinformatyczne. W ramach przyjętej strategii konsekwentnego rozwoju naszej firmy, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, w zakresie:

  • outsourcingu IT dla podmiotów gospodarczych,
  • projektowania i wykonywania innowacyjnych rozwiązań informatycznych(portale korporacyjne i systemy monitoringu cyfrowego),
  • zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego,
  • konsultingu i wdrożeń systemów klasy ERP,
  • dedykowanych rozwiązań na urządzenia mobilne.